O nas

Serwkomp.pl jest firmą oferującą kompleksowe usługi teleinformatyczne od 2001 roku.
W początkowym okresie udzielaliśmy wsparcia przede wszystkim firmom z sektora bankowego oraz tzw. „elektromarketów”, od 2006 roku rozszerzona oferta trafiła do pełnego grona odbiorców naszych usług. Wzbogaciliśmy ofertę m.in. o usługi dotyczące aplikacji internetowych, sklepów internetowych, systemów CRM, ERP online, co pozwoliło nam pozyskać wielu nowych zadowolonych Partnerów i Klientów biznesowych. Obecnie nasze propozycje skierowane są do firm w każdej z branż bez względu na wielkość, zaawansowanie technologiczne i budżet – nasze usługi są „konstruowane” dla wszystkich według potrzeb.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą , lub zamówienia oferty specjalnej !

Nasi klienci mają duże wymagania …
… tak duże jak nasza satysfakcja i pasja, z którą spełniamy te wymagania.

Naszą misją jest oferowanie naszym klientom dostosowanych do ich potrzeb usług w całym cyklu życia inwestycji IT. Zalicza się do tego konsulting, projektowanie systemów, outsourcing i wiele innych usług oraz technologii. Nasza kompleksowa oferta usług obejmuje konsekwentne nastawienie na korzyści naszych klientów i na wartość dodaną. Obejmuje także zastosowanie przyszłościowych technologii, szczegółowe zorientowanie na branże i wieloletnie doświadczenie w projektach. Nasza oferta umożliwia klientom skoncentrowanie się na ich podstawowej działalności.

Wyznajemy zasadę długoletniego partnerstwa. Jesteśmy zadowoleni dopiero wtedy, gdy wyniki naszej wspólnej pracy są widoczne i sprawiają, że nasi klienci odnoszą długofalowe sukcesy i wymierne korzyści.


* Administrowanie IT * Bezpieczeństwo danych * Doradztwo, konsulting IT *
* Outsourcing IT * Wirtualizacja systemów *

TOP